Super prezent na 40 urodziny | Gazeta z dnia urodzin

Dostępność: zapytaj o dostępność Twojej daty
Wysyłka w: 24h / do 3 dni
Cena: 79,90 zł 79.90


ilość szt.
* - Pole wymagane

Opis

Gazeta na prezent - na 40 urodziny

Szukasz oryginalnego prezentu na 40 urodziny? W tym wieku trudno o oryginalny i zaskakujący prezent. Zazwyczaj jubilat, czy jubilatka mają już "wszystko" i na wiele mogą sobie pozwolić. Podaruj coś, co zaskoczy i wzruszy każdego. 
 
Oto jest - gazeta z dnia urodzin. Chyba nie ma lepszego momentu w życiu na podsumowania i refleksje niż właśnie 40 urodziny. Oryginalna gazeta z dnia urodzin idealnie wpisuje się w ten wyjątkowy czas. Ten upominek wywoła nie lada poruszenie na imprezie urodzinowej, a co najważniejsze pozytywnie zaskoczy obdarowaną osobę.
 
To będzie piękny i wartościowy upominek albo dodatek do większego prezentu. To upominek, do którego obdarowany wróci jeszcze wiele razu i który będzie dla niego inspiracją. Może to być również świetna pamiątka, czy upominek z okazji innych ważnych wydarzeń w życiu, np. z okazji ślubu. Oryginalna gazeta z dnia urodzin z pewnością mile zaskoczy jubilata i będzie wspaniałą pamiątką na lata.
 

Oryginalna gazeta z dnia urodzin 

Gazeta na prezent z dnia urodzin to unikalna oferta na polskim rynku. Jest to nowy trend w dziedzinie prezentów personalizowanych. 

Stara gazeta z dnia urodzin to osobisty prezent, który zaskoczy każdego i wprowadzi w dobry nastrój. Lektura gazety przenosi jubilata w czasie, by ukazać czym żył świat w dniu jego narodzin, jak wyglądało życie jego rodziców i dziadków, o czym się mówiło i pisało, jaki był świat polityki, kultury, filmu, sportu i codziennej prozy życia. Gazeta na prezent jest źródłem niezwykle ciekawych informacji i inspiracji.

  • oferta dotyczy dowolnej daty z rocznika 1979
  • przed zakupem zapytaj o dostępność daty
  • inne roczniki dostępne w naszych pozostałych ofertach
  • wszystkie gazety są oryginalne, nie sprzedajemy reprintów, reprodukcji itp.
  • stan gazet jest różny, zależny od ich wieku - zawsze opisujemy go zanim podejmiesz decyzję o zakupie
  • niektóre gazety mogą być używane, co jednak nie zmniejsza ich wartości historycznej i kolekcjonerskiej
  • przechowuj gazetę w suchym miejscu, nie narażaj jej na bezpośrednie działanie światła i promieni słonecznych
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl