suma: 0,00 zł do kasy
Gazety na prezent

 

 

  

Wyjątkowy prezent na urodziny lub rocznicę

Szukasz oryginalnego prezentu na urodziny? Niekiety trudno o unikalny i zaskakujący prezent, szczególnie gdy jubilat ma już "wszystko". Podaruj upominek, który zaskoczy i wzruszy. Podaruj autentyczną gazetę z dnia urodzin lub z dnia ważnego wydarzenia. Taki prezent z pewnością ucieszy i będzie wspaniałą pamiątką na lata.
 

Dlaczego gazeta na prezent?

Gazeta to szczególny i wierny świadek wydarzeń. Następnego dnia po wydaniu staje się zazwyczaj niepotrzebna i nieaktualna. Po latach ta sama gazeta w niezwykły sposób przypomina wszystko to, czego świat już dzisiaj nie pamięta.

Gazeta potrafi przenieść w czasie, budzi wspomnienia, bywa inspiracją, daje radość, uśmiech i wzruszenie. Może być pięknym i osobistym darem dla bliskiej osoby. Może też ozdobić dom, czy biuro. Gazeta na prezent ucieszy każdego.
 

Tylko oryginalne gazety

Wszystkie gazety są autentyczne, pochodzą dokładnie z dnia ich wydania. Nie sprzedajemy reprintów, skanów, czy reprodukcji. W naszej kolekcji gazety starzeją się, by dostać "drugie życie" w Twoich rękach.  

Lektura gazety potrafi przenosić w czasie, by ukazać czym żył świat w ważnym dla Ciebie dniu, jak wyglądało życie rodziców i dziadków, o czym się mówiło i pisało, jaki był świat polityki, kultury, filmu, sportu i codziennej prozy życia. Gazeta może być źródłem niezwykle ciekawych informacji i inspiracji.

szukaj gazet 

Wspomnienia i relacje

Gazeta podarowana jako prezent staje się jedną z pamiątek osobistych, czy rodzinnych. Starszych zachęca do wspomnień i opowieści, a u młodszych wywołuje ciekawość.

W rozmowach z bliskimi budujemy relacje, których nigdy za wiele. Są one potrzebne i starszym, i młodszym. Słyszeliśmy to wielokrotnie od naszych klientów i sami się z tym zgadzamy.

 

🔔 Może się zdarzyć, że nie ma już żadnej gazety z dnia, którego szukasz. W naszym archiwum są tylko orygianalne gazety sprzed lat, więc ich dostępność jest mocno ograniczona. Mamy jednak dla Ciebie kilka sugestii, które pozwolą odnaleźć odpowiednią gazetę:

    1. Sprawdź dostępność gazet kilka dni w tył i w przód - być może znajdziesz coś interesującego.
    2. W czerwonej wyszukiwarce zaznacz "Tygodniki i magazyny" - w ten sposób wyszukasz interesujące tygodniki i magazyny z całego miesiąca. Wśród nich z pewnością znajdziesz coś w sam raz dla siebie.
    3. Jeśli nadal nie znajdujesz odpowiedniej gazety to skontaktuj się z nami:
[product id="73, 92, 90, 188825, 146352, 173619, 188802, 188801, 146366" onlyAvailable="true"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium