Masz pytania? Zadzwoń: 518 164 100

lub napisz: kontakt@staregazety.pl

do kasy suma: 0,00 zł
O firmie
 


  

Czego pragniemy

Chcemy, by gazety cieszyły oraz przypominały o pięknych i ważnych wydarzeniach z Waszego życia.

Pragniemy również, by gazety trafiły w dobre ręce, do osób które na nowo zainteresują się wydarzeniami sprzed lat. Właśnie dlatego powstała ta wyjątkowa kolekcja. 

 
 

O kolekcji

Kolekcjonujemy polską prasę powojenną, tj. wydawaną od 1945 roku. Trzon kolekcji stanowią dzienniki, które najtrafniej ukazują obraz świata sprzed lat. Kolekcjonujemy również kolorowe tygodniki i miesięczniki.

W naszej kolekcji gazety starzeją się, by dostać "drugie życie" w Waszych rękach.

  

Dlaczego gazeta na prezent?

Gazeta to szczególny i wierny świadek wydarzeń. Następnego dnia po wydaniu staje się zazwyczaj niepotrzebna i nieaktualna. Po latach ta sama gazeta w niezwykły sposób przypomina wszystko to, czego świat już dzisiaj nie pamięta.

Gazeta potrafi przenieść w czasie, budzi wspomnienia, bywa inspiracją, daje radość, uśmiech i wzruszenie. Może być pięknym i osobistym darem dla bliskiej osoby. Może też ozdobić dom, czy biuro. Gazeta na prezent ucieszy każdego!

  

Wspomnienia i relacje

Gazeta podarowana jako prezent staje się jedną z pamiątek osobistych, czy rodzinnych. Starszych zachęca do wspomnień i opowieści, a u młodszych wywołuje ciekawość.

W rozmowach z bliskimi budujemy relacje, których nigdy za wiele. Są one potrzebne i starszym, i młodszym. Słyszeliśmy to wielokrotnie od naszych klientów i sami się z tym zgadzamy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
 
Sklep internetowy Shoper Premium