Masz pytania? Zadzwoń: 518 164 100

lub napisz: kontakt@staregazety.pl

do kasy suma: 0,00 zł
Usługi
  • Poszukujesz relacji historycznych z konkretnych wydarzeń?
  • Szukasz konkretnego artykułu lub zdjęcia?
  • Szukasz informacji prasowych o Twojej rodzinie, firmie albo idolu?
  • Szukasz gazet lub czasopism historycznych o określonym wyglądzie, kolorystyce lub formie?

Nasze archiwum gromadzi gazety i czasopisma wydawane od 1945 roku. Posiadamy dziesiątki tysięcy egzemplarzy polskich gazet i czasopism. Zbiory przechowywane są w ich oryginalnej, fizycznej formie. Gazety i ich treści nie są przetwarzane i archiwizowane elektronicznie. Dostępność konkretnych artykułów i zdjęć możemy potwierdzić jedynie po przeprowadzeniu fizycznych wyszukiwań.  

Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom proponujemy dwie usługi wyszukiwania treści w gazetach i czasopismach: 

[product id="188829,188830" onlyAvailable="true"]

Usługi wyszukiwania realizujemy dla producentów filmowych, teatrów, prawników, instytucji badawczych, historyków, kolekcjonerów i osób prywatnych. Nie udostępniamy treści gazet w formie fotokopii i skanów. Jesteśmy firmą niezależną od wydawców prasy, którym przysługują stosowne prawa autorskie, więc możemy dostarczać wyłącznie kompletne i oryginalne gazety. 

Usługa wyszukiwania treści w fizycznych egzemplarzach gazet i czasopism wiąże się z opłatą z góry, która nie podlega zwrotowi bez względu na efekt końcowy poszukiwań. W ramach usługi gwarantujemy skrupulatną weryfikację naszych zbiorów na podstawie określonych przez Ciebie kryteriów i zakresu poszukiwań. Nie możemy zagwarantować odnalezienia poszukiwanych przez Ciebie treści. Na taki stan rzeczy składa się wiele czynników, m.in.:

  • Poszczególne egzemplarze gazet o tym samym tytule i dacie wydania mogą zawierać różną treść, a nawet różnić się objętością.
  • Podane przez Ciebie informacje są nieprecyzyjne albo sprzeczne, np. data gazety wytypowanej do weryfikacji nie uwzględnia inercji z jaką wydawana była konkretna gazeta.
  • Wskazana przez Ciebie nazwa gazety jest błędna lub podobna do tej poszukiwanej, np. "Ilustrowany Kurier Polski", zamiast "Kurier Polski" albo "Sztandar Młodych" zamiast "Świat Młodych".

Jako konsumentowi przysługuje Tobie prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Na podstawie art. 38 pkt.1 ustawy o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827) jeśli wyrazisz zgodę na realizację usługi, a usługa zostanie w pełni wykonana to Twoje prawo od odstąpienia od umowy wygaśnie. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
 
Sklep internetowy Shoper Premium